Magic Cup Šumava

 

28. 5. – 31. 5. 2020

 

Propozice turnaje:

  1. Pořadatel turnaje: FK Dolní Dvořiště;

  2. Místo konání: Česká republika, Jižní Čechy – Dolní Dvořiště, Loučovice, Vyšší Brod, Malonty;

  3. Termín: čtvrtek 28. 5.neděle 31. 5. 2020;

  4. Hrací povrch: travnatá hřiště Dolní Dvořiště, Loučovice, Vyšší Brod, Malonty;

  5. Ředitel turnaje: paní Helena Panská – místostarostka obce Dolní Dvořiště;

  6. Tajemník turnaje: Karel Kolínský, tajemník turnaje, ™ +420 732 688 319, e-mail: karel.kolinsky@email.cz;

  7. Organizační výbor turnaje: ředitel OV: Panský Augustin

  8. Věková kategorie: žáci kategorie „U14“, hráči ročníku narození 2006;

  9. Počet účastníků turnaje: 12 mužstev (8 – Česká republika, z toho 6 týmů s návazností na RFA, 1 – Slovensko, 1 – Rusko,

1 – Německo, 1 – Kanada);

  1. Podmínky účasti v turnaji:

    1. Uzávěrka přihlášek do turnaje do konce měsíce prosince 2019.

    2. Pořadatel hradí/zajišťuje účastníkům turnaje:

      • Pronájem hřišť;

      • Ubytování a stravování pro 25 osob (20 hráčů a 2 trenéři, 1 fyzioterapeut, 1 vedoucí mužstva a 1 řidič aut.);

      • Občerstvení při utkání (čaj, vodu, iontové nápoje) pro hráče i rozhodčí turnaje;

      • 3 míče na každé utkání;

    3. Startovné: žádné;

    4. Účastníci turnaje si hradí/zajišťují:

      • Dopravu do/z místa konání turnaje a dopravu po dobu trvání turnaje v místě turnaje;

    5. Každé mužstvo bude mít na turnaji 2 sady dresů, každá sada bude mít jinou barvu;

    6. Mužstva se před každým utkáním dohodnou na tom, v jaké barvě dresů utkání odehrají;

      • před utkáním předkládá vedoucí mužstva dres, trenýrky a stulpny ke kontrole rozhodčím;

    7. Rozhodčí – náhrady rozhodčích a cestovné náklady rozhodčích:

      • Zajišťuje a deleguje KRaD KFS Jč kraje dle níže napsaného rozpisu ve spolupráci s Jč KFS, panem Eiblem Vladimírem – sekretářem svazu, ™ 777 268 713, e-mail: eibl.vladimir@volny.cz;

      • komunikaci s p. Eiblem Vl. zajišťuje tajemník turnaje Ing. Karel Kolínský;

      • pozn.: rozpis utkání pro nominaci rozhodčích předal p. Eibl zástupci obsazovacího úseku KR KFS Jč.kraje, panu Šnajdrovi, ™ 777 268 717;

  2. Zdravotní služba:

    1. První pomoc zajištěna v místě. Po dobu turnaje bude klubům k dispozici MUDr. Josef Žižka, MBA;

  3. Ceny za umístění: zajišťuje pořadatel:

    1. Každé mužstvo obdrží do svého vlastnictví pohár a diplom. Vítězné mužstvo obdrží „putovní pohár“ (neodváží jej domů);

    2. Každý hráč turnaje obdrží „placku“ s logem turnaje. Jednotlivci individuální věcné ceny (nejlepší střelec turnaje, nejlepší hráč turnaje, nejlepší hráč každého mužstva, nejlepší brankař turnaje – určuje organizační výbor turnaje);

  4. Předpis turnaje:

    1. Hraje se podle: Pravidel fotbalu; Soutěžního řádu; Disciplinárního řádu; Propozic a rozpisu turnaje;

    2. Všechna mužstva po dobu trvání turnaje sehrají 6 utkání, celkem se na turnaji sehraje 36 utkání;

    3. Počet hráčů na soupisce pro jedno utkání = 20.

    4. Za každé mužstvo mohou startovat nejvýše 4 (čtyři) hráči neregistrovaní v klubu, který se turnaje zúčastní (týká se i klubů s návazností na RFA). Podmínkou jeho účasti je písemné povolení mateřského klubu, že tento hráč může za výše uvedené mužstvo startovat na tomto turnaji a písemné prohlášení zákonného zástupce hráče o zdravotní způsobilosti absolvovat turnaj.

    5. Disciplinární přestupky v průběhu turnaje:

      • Vyloučení v turnaji řeší turnajová komise dle charakteru přestupku.

      • V případě závažnějšího přestupku hráčů, trenérů a funkcionářů mužstev z České republiky, bude případ předán DK KFS Jč kraje.

    6. Protest:

      • Do 15 minut po skončení utkání; vklad 1.000,-Kč; protest řeší „Turnajová komise“, v případě zamítnutí protestu vklad zaniká;

    7. O pořadí rozhoduje:

      • Při shodě dvou mužstev:

  1. větší počet získaných bodů

  2. vzájemný zápas

  3. brankový rozdíl ze všech utkání

  4. větší počet vstřelených branek ze všech utkání

  5. střelba kopů ze značky PK

      • Při shodě více mužstev:

  1. tabulka ze vzájemných utkání z toho („body“, „brankový rozdíl“)

  2. brankový rozdíl ze všech utkání

  3. větší počet vstřelených branek ze všech utkání

  4. střelba kopů ze značky PK

    1. Bodové hodnocení utkání v základních skupinách:

      • vítězství = 3 body;

      • prohra = 0 bodů;

      • remíza = 1 bod;

    2. Povinnosti vedoucího mužstva:

      • Každý vedoucí mužstva zašle společné foto svého mužstva tajemníkovi turnaje do 15. 3. 2020;

      • Každý vedoucí mužstva zašle soupisku svého mužstva pořadateli do 15. 5. 2020 (tajemníkovi turnaje);

      • Každý vedoucí mužstva před začátkem turnaje předloží soupisku mužstva se závazným prohlášením hráče a jeho zákonného zástupce o zdravotní způsobilosti hráče absolvovat turnaj!

    3. Mužstva mají na stadionech k dispozici:

      • Vždy jednu kabinu se sprchami nejméně vždy 30 minut před plánovaným začátkem utkání;

      • Pořadatel nezodpovídá po celou dobu turnaje za zajištění osobních věcí včetně cenností;

    4. Startující:

      • Mužstva z České republiky:

        • vedoucí mužstva pořadateli předloží soupisku se jmény, ID čísly a čísly dresů, která budou pro každého hráče závazná po celou dobu turnaje;

      • Mužstva ze zahraničí:

        • každý hráč startuje na svůj vlastní pas;

        • vedoucí mužstva pořadateli předloží soupisku se jmény, čísly pasů a s čísly dresů, která budou pro každého hráče závazná po celou dobu turnaje;

    5. Ostatní:

    • doba hry: ve skupinách doba utkání vždy 2×25 min.; doba finálových utkání 2×35 min.

    • pořadí utkání: hraje se dle níže rozepsaného rozlosování; družstva jsou povinna být

na své utkání připravena nejpozději 20 minut před začátkem utkání;

    • střídání hráčů v utkání: do utkání smí nastoupit všech 20 nominovaných hráčů, avšak v posledních 10

minutách smí střídat mužstvo jen 1 hráče /a to jen z důvodu zranění/;

    • vyloučení: řeší turnajová komise (dle závažnosti přestupku); vyloučený hráč nesmí nastoupit

minimálně v jednom dalším utkání turnaje; dále hráče řeší DK příslušného FS kam hráč spadá;

    • soupiska: startuje 20 hráčů;

    • rozhodčí: zajišťuje a deleguje KRaD KFS Jč.kraje, pořadatelé zajišťují občerstvení rozhodčím,

platby rozhodčím za řízení utkání za 1 utkání ve výši: HR 300,-Kč, AR 200,-Kč (celkem 36 utkání, celkem výdaje za rozhodčí ve výši 25 200,- Kč);

    1. Závěrečné ustanovení:

      • Tyto propozice jsou nedílnou součástí předpisů turnaje a zúčastněná mužstva jsou povinna se jimi řídit;

  1. Hrací dny:

      • pátek 29. 5. 2020, sobota 30. 5. 2020, neděle 31. 5. 2020

Program turnaje:

čtvrtek 28. 5. 2020

  • sraz všech účastníků turnaje je v Dolním Dvořišti na fotb. hřišti do 18:00 hod.;

  • Slavnostní zahájení turnaje v Dolním Dvořišti v 19:00 hod.;

číslo

skupina „A“ – Dolní Dvořiště / Malonty

skupina „B“ – Loučovice / Vyšší Brod

1.

1A

Spartak Trnava (Slovensko)

1B

Akademie Sverdlovské oblasti (Rusko, Akademie)

2.

2A

FC Degendorf (SRN)

2B

FC Ottawa (Kanada, Akademie)

3.

3A

FC Viktoria Plzeň (RFA Plzeňského a Karl. kraje)

3B

SK S. Olomouc (RFA Olomouckého kraje)

3.

4A

FC Vysočina Jihlava (RFA kraj Vysočina)

4B

FK Pardubice (RFA Pardubického kraje)

3.

5A

FC Baník Ostrava (RFA SM kraje)

5B

SK Dynamo Č. Budějovice (RFA Jč kraje)

6.

6A

FC Bohemians Pha 1905

6B

FC Dukla Praha

ID

Datum

Čas

domácí“ mužstvo

hostující“ mužstvo

hřiště

Výsledek

Střelci branek

ve skupinách se hraje 2krát 25 minut s 10 ti minutovou přestávkou

01.

29/05/20

8:30

1A Spartak Trnava

6A FC Bohemians Pha

D. Dvořiště

:

02.

29/05/20

8.30

1B Ak. Sverdlovsk

6B FC Dukla Pha

Loučovice

:

03.

29/05/20

8:30

2A FC Degendorf

5A FC Baník Ostrava

Malonty

:

04.

29/05/20

8.30

2B FC Ottawa

5B SK Dynamo CB

Vyšší Brod

:

05.

29/05/20

10:00

3A FC Viktoria Plzeň

4A FC Vysočina

D. Dvořiště

:

06.

29/05/20

10:00

3B SK Sigma Olomouc

4B FK Pardubice

Loučovice

:

07.

29/05/20

12:30

1A Spartak Trnava

5A FC Baník Ostrava

D. Dvořiště

:

08.

29/05/20

12:30

1B Ak. Sverdlovsk

5B SK Dynamo CB

Loučovice

:

09.

29/05/20

14:00

2A FC Degendorf

4A FC Vysočina

D. Dvořiště

:

10.

29/05/20

14:00

2B FC Ottawa

4B FK Pardubice

Loučovice

:

11.

29/05/20

14:00

3A FC Viktoria Plzeň

6A FC Bohemians Pha

Malonty

:

12.

29/05/20

14:00

3B SK Sigma Olomouc

6B FC Dukla Pha

Vyšší Brod

:

13.

29/05/20

18:00

1A Spartak Trnava

4A FC Vysočina

Malonty

:

14.

29/05/20

18:00

1B Ak. Sverdlovsk

4B FK Pardubice

Vyšší Brod

:

15.

29/05/20

18:00

2A FC Degendorf

3A FC Viktoria Plzeň

D. Dvořiště

:

16.

29/05/20

18:00

2B FC Ottawa

3B SK Sigma Olomouc

Loučovice

:

17.

29/05/20

19:30

5A FC Baník Ostrava

6A FC Bohemians Pha

D. Dvořiště

:

18.

29/05/20

19:30

5B SK Dynamo CB

6B FC Dukla Pha

Loučovice

:

ve skupinách se hraje 2krát 25 minut s 10 ti minutovou přestávkou

19.

30/05/20

9:30

1A Spartak Trnava

3A FC Viktoria Plzeň

D. Dvořiště

:

20.

30/05/20

9:30

1B Ak. Sverdlovsk

3B SK Sigma Olomouc

Loučovice

:

21.

30/05/20

9:30

2A FC Degendorf

6A FC Bohemians Pha

Malonty

22.

30/05/20

9:30

2B FC Ottawa

6B FC Dukla Pha

Vyšší Brod

23.

30/05/20

11:00

4A FC Vysočina

5A FC Baník Ostrava

Malonty

24.

30/05/20

11:00

4B FK Pardubice

5B SK Dynamo CB

Loučovice

25.

30/05/20

16:00

1A Spartak Trnava

2A FC Degendorf

D. Dvořiště

26.

30/05/20

16:00

1B Ak. Sverdlovsk

2B FC Ottawa

Loučovice

27.

30/05/20

17:30

3A FC Viktoria Plzeň

5A FC Baník Ostrava

Malonty

28.

30/05/20

17:30

3B SK Sigma Olomouc

5B SK Dynamo CB

Vyšší Brod

29.

30/05/20

17:30

4A FC Vysočina

6A FC Bohemians Pha

D. Dvořiště

30.

30/05/20

17:30

4B FK Pardubice

6B FC Dukla Pha

Loučovice

finálová utkání se hrají 2krát 35 minut s 10 ti minutovou přestávkou

31.

31/05/2020

09:30

11° / 12° místo

D. Dvořiště

:

32.

31/05/2020

08:30

9° / 10° místo

Malonty

:

33.

31/05/2020

09:30

7° / 8° místo

Vyšší Brod

:

34.

31/05/2020

10:30

5° / 6° místo

Malonty

:

35.

31/05/2020

09:30

3° / 4° místo

Loučovice

:

36.

31/05/2020

12:00

1° / 2° místo

D. Dvořiště

:

31/05/2020

12:30

sraz všech mužstev v Dolním Dvořišti na hřišti

13:15

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ TURNAJE!

ORGANIZAČNÍ VÝBOR 6. ROČNÍKU MEZINÁRODNÍHO FOTBALOVÉHO TURNAJE MAGIC CUP ŠUMAVA 2018

Funkce

Jméno a příjmení

E-mail

Mobil

Prezident turnaje

Josef Žižka

josef.zizka@email.cz,

604 541 520

Ředitelka turnaje

Helena Panská

starosta.oudd@seznam.cz

724 184 639

Předseda OV

Augustin Panský

panskyaugustin@seznam.cz

606 416 694

1. zástupce předsedy OV

Zdeněk Zbytek

zdenek@zbytek.pro,

602 224 451

Zástupce předsedy OV

Marek Sedláček

sedlacek.mara@seznam.cz

606681657

Zástupce předsedy OV

Vladimír Malý

ou.maly@seznam.cz

724181754

Zástupce předsedy OV

Josef Kovačík

majorpepa@seznam.cz

724 831 077

Tajemník turnaje

Karel Kolínský

karel.kolinsky@email.cz

732 688 319

Sportovní ředitel turnaje a lékař

Josef Žižka

josef.zizka@email.cz,

604 541 520

Člen organizačního výboru

Jiří Kotrba

kotrba@fotbal.cz

602 580 228

Člen organizačního výboru

Karel Straka

info@vltavanloucovice.cz

606 624 838

Člen organizačního výboru

Jiří Žák ml.

info@vltavanloucovice.cz

602 548 115

Člen organizačního výboru

Jan Kubík

starosta@loucovice.info

724 763 450

Člen organizačního výboru

Milan Zálešák

starosta@vyssibrod.cz

724 190 333

Člen organizačního výboru

Kamil Jáša

Kamil.Jasa@seznam.cz

728 528 028

Člen organizačního výboru

Miloslav Faltus

Miloslav.Faltus@seznam.cz

605417229

Propozice turnaje:

I. Pořadatel turnaje:

FK Dolní Dvořiště;

II. Místo konání:

Česká republika, Jižní Čechy – Dolní Dvořiště, Loučovice, Vyšší Brod, Malonty;

III. Termín:

čtvrtek 28. 5. až neděle 31. 5. 2020;

IV. Hrací povrch:

travnatá hřiště Dolní Dvořiště, Loučovice, Vyšší Brod, Malonty;

V. Ředitel turnaje:

paní Helena Panská – místostarostka obce Dolní Dvořiště;

VI. Tajemník turnaje:

Karel Kolínský, tajemník turnaje,  +420 732 688 319, e-mail: karel.kolinsky@email.cz;

VII. Organizační výbor turnaje:

ředitel OV: Panský Augustin, email: panskyaugustin@seznam.cz

VIII. Věková kategorie:

žáci kategorie „U14“, hráči ročníku narození 2006;

IX. Počet účastníků turnaje:

12 mužstev (8 – Česká republika, 6 týmů s návazností na RFA, 1 – Slovensko, 1 – Rakousko,
1 – Německo, 1 – Kanada);

X. Podmínky účasti v turnaji:

A. Uzávěrka přihlášek do turnaje do konce měsíce prosince 2019.

B. Pořadatel hradí/zajišťuje účastníkům turnaje:
▪ Pronájem hřišť;
▪ Ubytování a stravování pro 25 osob (20 hráčů a 2 trenéři, 1 fyzioterapeut, 1 vedoucí mužstva a 1 řidič aut.);
▪ Občerstvení při utkání (čaj, vodu, iontové nápoje) pro hráče i rozhodčí turnaje;
▪ 3 míče na každé utkání;

C. Startovné: žádné;

D. Účastníci turnaje si hradí/zajišťují:
▪ Dopravu do/z místa konání turnaje a dopravu po dobu trvání turnaje v místě turnaje;

E. Každé mužstvo bude mít na turnaji 2 sady dresů, každá sada bude mít jinou barvu;

F. Mužstva se před každým utkáním dohodnou na tom, v jaké barvě dresů utkání odehrají;
▪ před utkáním předkládá vedoucí mužstva dres, trenýrky a stulpny ke kontrole rozhodčím;

G. Rozhodčí – náhrady rozhodčích a cestovné náklady rozhodčích:
▪ Zajišťuje a deleguje KRaD KFS Jčkraje dle níže napsaného rozpisu ve spolupráci s Jč KFS, panem Eiblem Vladimírem – sekretářem svazu, ™ 777 268 713, e-mail: eibl.vladimir@volny.cz;
▪ komunikaci s p. Eiblem Vl. zajišťuje tajemník turnaje Ing. Karel Kolínský;
▪ pozn.: rozpis utkání pro nominaci rozhodčích předal p. Eibl zástupci obsazovacího úseku KR KFS Jč.kraje, panu Šnajdrovi, ™ 777 268 717;

XI. Zdravotní služba:
A. První pomoc zajištěna v místě. Po dobu turnaje bude klubům k dispozici MUDr. Josef Žižka, MBA;

XII. Ceny za umístění: zajišťuje pořadatel:

A. Každé mužstvo obdrží do svého vlastnictví pohár a diplom. Vítězné mužstvo obdrží „putovní pohár“ (neodváží jej domů, focení);

B. Každý hráč turnaje obdrží „placku“ s logem turnaje. Jednotlivci individuální věcné ceny (nejlepší střelec turnaje, nejlepší hráč turnaje, nejlepší hráč každého mužstva, nejlepší brankař turnaje – určuje organizační výbor turnaje);

XIII. Předpis turnaje:

A. Hraje se podle: Pravidel fotbalu; Soutěžního řádu; Disciplinárního řádu; Propozic a rozpisu turnaje;

B. Všechna mužstva po dobu trvání turnaje sehrají 6 utkání, celkem se na turnaji sehraje 36 utkání;

C. Počet hráčů na soupisce pro jedno utkání = 20.

D. Za každé mužstvo mohou startovat nejvýše 4 (čtyři) hráči neregistrovaní v klubu, který se turnaje zúčastní (týká se i klubů s návazností na RFA). Podmínkou jeho účasti je písemné povolení mateřského klubu, že tento hráč může za výše uvedené mužstvo startovat na tomto turnaji a písemné prohlášení zákonného zástupce hráče o zdravotní způsobilosti absolvovat turnaj.

E. Disciplinární přestupky v průběhu turnaje:
▪ Vyloučení v turnaji řeší turnajová komise dle charakteru přestupku.
▪ V případě závažnějšího přestupku hráčů, trenérů a funkcionářů mužstev z České republiky, bude případ předán DK KFS Jčkraje.

F. Protest:
▪ Do 15 minut po skončení utkání; vklad 1.000,-Kč; protest řeší „Turnajová komise“, v případě zamítnutí protestu vklad zaniká;

G. O pořadí rozhoduje:
▪ Při shodě dvou mužstev:
1. větší počet získaných bodů
2. vzájemný zápas
3. brankový rozdíl ze všech utkání
4. větší počet vstřelených branek ze všech utkání
5. střelba kopů ze značky PK
▪ Při shodě více mužstev:
1. tabulka ze vzájemných utkání z toho („body“, „brankový rozdíl“)
2. brankový rozdíl ze všech utkání
3. větší počet vstřelených branek ze všech utkání
4. střelba kopů ze značky PK

H. Bodové hodnocení utkání v základních skupinách:
▪ vítězství = 3 body;
▪ prohra = 0 bodů;
▪ remíza = 1 bod;

I. Povinnosti vedoucího mužstva:
▪ Každý vedoucí mužstva zašle společné foto svého mužstva tajemníkovi turnaje do 15. 2. 2020;
▪ Každý vedoucí mužstva zašle soupisku svého mužstva pořadateli do 1. 5. 2020 (tajemníkovi turnaje);
▪ Každý vedoucí mužstva před začátkem turnaje předloží soupisku mužstva se závazným prohlášením hráče a jeho zákonného zástupce o zdravotní způsobilosti hráče absolvovat turnaj!

J. Mužstva mají na stadionech k dispozici:
▪ Vždy jednu kabinu se sprchami nejméně vždy 30 minut před plánovaným začátkem utkání;
▪ Pořadatel nezodpovídá po celou dobu turnaje za zajištění osobních věcí včetně cenností;

K. Startující:
▪ Mužstva z České republiky:
• vedoucí mužstva pořadateli předloží soupisku se jmény, ID čísly a čísly dresů, která budou pro každého hráče závazná po celou dobu turnaje;
▪ Mužstva ze zahraničí:
• každý hráč startuje na svůj vlastní pas;
• vedoucí mužstva pořadateli předloží soupisku se jmény, čísly pasů a s čísly dresů, která budou pro každého hráče závazná po celou dobu turnaje;

L. Ostatní:
◦ doba hry: ve skupinách doba utkání vždy 2×25 min.; doba finálových utkání 2×35 min.
◦ pořadí utkání: hraje se dle níže rozepsaného rozlosování; družstva jsou povinna být
na své utkání připravena nejpozději 20 minut před začátkem utkání;
◦ střídání hráčů v utkání: do utkání smí nastoupit všech 20 nominovaných hráčů, avšak v posledních 10
minutách se smí střídat mužstvo jen 1 hráče /a to jen z důvodu zranění/;
◦ vyloučení: řeší turnajová komise (dle závažnosti přestupku); vyloučený hráč nesmí nastoupit
minimálně v jednom dalším utkání turnaje; dále hráče řeší DK příslušného FS kam hráč spadá;
◦ soupiska: startuje 20 hráčů;
◦ rozhodčí: zajišťuje a deleguje KRaD KFS Jč.kraje;

M. Závěrečné ustanovení:
▪ Tyto propozice jsou nedílnou součástí předpisů turnaje a zúčastněná mužstva jsou povinna se jimi řídit;

XIV. Hrací dny:
▪ pátek 29. 5. 2020, sobota 30. 6. 2020, neděle 31. 5. 2020