Magic Cup Šumava

 

28. 5. – 31. 5. 2020

 

Program turnaje:

čtvrtek 28. 5. 2020

  • sraz všech účastníků turnaje je v Dolním Dvořišti na fotb. hřišti do 18:00 hod.;

  • Slavnostní zahájení turnaje v Dolním Dvořišti v 19:00 hod.;

číslo

skupina „A“ – Dolní Dvořiště / Malonty

skupina „B“ – Loučovice / Vyšší Brod

1.

1A

Spartak Trnava (Slovensko)

1B

Akademie Sverdlovské oblasti (Rusko, Akademie)

2.

2A

FC Degendorf (SRN)

2B

FC Ottawa (Kanada, Akademie)

3.

3A

FC Viktoria Plzeň (RFA Plzeňského a Karl. kraje)

3B

SK S. Olomouc (RFA Olomouckého kraje)

3.

4A

FC Vysočina Jihlava (RFA kraj Vysočina)

4B

FK Pardubice (RFA Pardubického kraje)

3.

5A

FC Baník Ostrava (RFA SM kraje)

5B

SK Dynamo Č. Budějovice (RFA Jč kraje)

6.

6A

FC Bohemians Pha 1905

6B

FC Dukla Praha

ID

Datum

Čas

domácí“ mužstvo

hostující“ mužstvo

hřiště

Výsledek

Střelci branek

ve skupinách se hraje 2krát 25 minut s 10 ti minutovou přestávkou

01.

29/05/20

8:30

1A Spartak Trnava

6A FC Bohemians Pha

D. Dvořiště

:

02.

29/05/20

8.30

1B Ak. Sverdlovsk

6B FC Dukla Pha

Loučovice

:

03.

29/05/20

8:30

2A FC Degendorf

5A FC Baník Ostrava

Malonty

:

04.

29/05/20

8.30

2B FC Ottawa

5B SK Dynamo CB

Vyšší Brod

:

05.

29/05/20

10:00

3A FC Viktoria Plzeň

4A FC Vysočina

D. Dvořiště

:

06.

29/05/20

10:00

3B SK Sigma Olomouc

4B FK Pardubice

Loučovice

:

07.

29/05/20

12:30

1A Spartak Trnava

5A FC Baník Ostrava

D. Dvořiště

:

08.

29/05/20

12:30

1B Ak. Sverdlovsk

5B SK Dynamo CB

Loučovice

:

09.

29/05/20

14:00

2A FC Degendorf

4A FC Vysočina

D. Dvořiště

:

10.

29/05/20

14:00

2B FC Ottawa

4B FK Pardubice

Loučovice

:

11.

29/05/20

14:00

3A FC Viktoria Plzeň

6A FC Bohemians Pha

Malonty

:

12.

29/05/20

14:00

3B SK Sigma Olomouc

6B FC Dukla Pha

Vyšší Brod

:

13.

29/05/20

18:00

1A Spartak Trnava

4A FC Vysočina

Malonty

:

14.

29/05/20

18:00

1B Ak. Sverdlovsk

4B FK Pardubice

Vyšší Brod

:

15.

29/05/20

18:00

2A FC Degendorf

3A FC Viktoria Plzeň

D. Dvořiště

:

16.

29/05/20

18:00

2B FC Ottawa

3B SK Sigma Olomouc

Loučovice

:

17.

29/05/20

19:30

5A FC Baník Ostrava

6A FC Bohemians Pha

D. Dvořiště

:

18.

29/05/20

19:30

5B SK Dynamo CB

6B FC Dukla Pha

Loučovice

:

ve skupinách se hraje 2krát 25 minut s 10 ti minutovou přestávkou

19.

30/05/20

9:30

1A Spartak Trnava

3A FC Viktoria Plzeň

D. Dvořiště

:

20.

30/05/20

9:30

1B Ak. Sverdlovsk

3B SK Sigma Olomouc

Loučovice

:

21.

30/05/20

9:30

2A FC Degendorf

6A FC Bohemians Pha

Malonty

22.

30/05/20

9:30

2B FC Ottawa

6B FC Dukla Pha

Vyšší Brod

23.

30/05/20

11:00

4A FC Vysočina

5A FC Baník Ostrava

Malonty

24.

30/05/20

11:00

4B FK Pardubice

5B SK Dynamo CB

Loučovice

25.

30/05/20

16:00

1A Spartak Trnava

2A FC Degendorf

D. Dvořiště

26.

30/05/20

16:00

1B Ak. Sverdlovsk

2B FC Ottawa

Loučovice

27.

30/05/20

17:30

3A FC Viktoria Plzeň

5A FC Baník Ostrava

Malonty

28.

30/05/20

17:30

3B SK Sigma Olomouc

5B SK Dynamo CB

Vyšší Brod

29.

30/05/20

17:30

4A FC Vysočina

6A FC Bohemians Pha

D. Dvořiště

30.

30/05/20

17:30

4B FK Pardubice

6B FC Dukla Pha

Loučovice

finálová utkání se hrají 2krát 35 minut s 10 ti minutovou přestávkou

31.

31/05/2020

09:30

11° / 12° místo

D. Dvořiště

:

32.

31/05/2020

08:30

9° / 10° místo

Malonty

:

33.

31/05/2020

09:30

7° / 8° místo

Vyšší Brod

:

34.

31/05/2020

10:30

5° / 6° místo

Malonty

:

35.

31/05/2020

09:30

3° / 4° místo

Loučovice

:

36.

31/05/2020

12:00

1° / 2° místo

D. Dvořiště

:

31/05/2020

12:30

sraz všech mužstev v Dolním Dvořišti na hřišti

13:15

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ TURNAJE!

ORGANIZAČNÍ VÝBOR 6. ROČNÍKU MEZINÁRODNÍHO FOTBALOVÉHO TURNAJE MAGIC CUP ŠUMAVA 2018

Funkce

Jméno a příjmení

E-mail

Mobil

Prezident turnaje

Josef Žižka

josef.zizka@email.cz,

604 541 520

Ředitelka turnaje

Helena Panská

starosta.oudd@seznam.cz

724 184 639

Předseda OV

Augustin Panský

panskyaugustin@seznam.cz

606 416 694

1. zástupce předsedy OV

Zdeněk Zbytek

zdenek@zbytek.pro,

602 224 451

Zástupce předsedy OV

Marek Sedláček

sedlacek.mara@seznam.cz

606681657

Zástupce předsedy OV

Vladimír Malý

ou.maly@seznam.cz

724181754

Zástupce předsedy OV

Josef Kovačík

majorpepa@seznam.cz

724 831 077

Tajemník turnaje

Karel Kolínský

karel.kolinsky@email.cz

732 688 319

Sportovní ředitel turnaje a lékař

Josef Žižka

josef.zizka@email.cz,

604 541 520

Člen organizačního výboru

Jiří Kotrba

kotrba@fotbal.cz

602 580 228

Člen organizačního výboru

Karel Straka

info@vltavanloucovice.cz

606 624 838

Člen organizačního výboru

Jiří Žák ml.

info@vltavanloucovice.cz

602 548 115

Člen organizačního výboru

Jan Kubík

starosta@loucovice.info

724 763 450

Člen organizačního výboru

Milan Zálešák

starosta@vyssibrod.cz

724 190 333

Člen organizačního výboru

Kamil Jáša

Kamil.Jasa@seznam.cz

728 528 028

Člen organizačního výboru

Miloslav Faltus

Miloslav.Faltus@seznam.cz

605417229