Magic Cup Šumava

 

23.-26.5.2019

 

Program turnaje:

čtvrtek 23. 5. 2019

  • sraz všech účastníků turnaje je v Dolním Dvořišti na fotbalovém hřišti do 17:oo hod.;

  • Slavnostní zahájení turnaje v Dolním Dvořišti v 18:oo hod.;

číslo

skupina „A“ – Loučovice/Vyšší Brod

skupina „B“ – Dolní Dvořiště/Vyšší Brod

1.

1A – Spartak Trnava

1B – AC Sparta Praha

2.

2A – FC Baník Ostrava

2B – ŠK Slovan Bratislava

3.

3A – SK Dynamo České Budějovice

3B – FC Dukla Praha

4.

4A – SK Sigma Olomouc

4B – FC Viktoria Plzeň

5.

5A – FC Ottawa

5B – FC Táborsko

ID

Datum

Čas

domácí“mužstvo

 

hostující“mužstvo

hřiště

Výsledek

Střelci branek

01.

24/05/19

9:3o

1A Sp Trnava

5A Ottawa

Loučovice

:

 

02.

24/05/19

9:3o

1B Sparta Pha

5B FC Táborsko

D. Dvořiště

:

 

03.

24/05/19

11:15

2A Baník Ostrava

4A Sigma Olomouc

Loučovice

:

 

04.

24/05/19

11:15

2B Slovan Blava

4B Viktoria Plzeň

D. Dvořiště

:

 

05.

24/05/19

13:oo

3A Dynamo CB

1A Sp Trnava

Vyšší Brod

:

 

06.

24/05/19

13:oo

3B Dukla Pha

1B Sparta Pha

D. Dvořiště

:

 

07.

24/05/19

14:45

5A Ottawa

4A Sigma Olomouc

Vyšší Brod

:

 

08.

24/05/19

14:45

5B FC Táborsko

4B Viktoria Plzeň

Loučovice

:

 

09.

24/05/19

16:3o

2A Baník Ostrava

3A Dynamo CB

Loučovice

:

 

10.

24/05/19

16:3o

2B Slovan Blava

3B Dukla Pha

D. Dvořiště

:

 
                 

11.

25/05/19

9:3o

1A Sp Trnava

4A Sigma Olomouc

Loučovice

:

 

12.

25/05/19

9:3o

1B Sparta Pha

4B Viktoria Plzeň

D. Dvořiště

:

 

13.

25/05/19

11:15

5A Ottawa

3A Dynamo CB

Loučovice

:

 

14.

25/05/19

11:15

5B FC Táborsko

3B Dukla Pha

Vyšší Brod

:

 

15.

25/05/19

13:oo

2A Baník Ostrava

1A Sp Trnava

D. Dvořiště

:

 

16.

25/05/19

13:oo

2B Slovan Blava

1B Sparta Pha

Vyšší Brod

:

 

17.

25/05/19

14:45

4A Sigma Olomouc

3A Dynamo CB

Loučovice

:

 

18.

25/05/19

14:45

4B Viktoria Plzeň

3B Dukla Pha

D. Dvořiště

:

 

19.

25/05/19

16:3o

5A Ottawa

2A Baník Ostrava

Vyšší Brod

:

 

20.

25/05/19

16:3o

5B FC Táborsko

2B Slovan Blava

D. Dvořiště

:

 
                 

21.

26/05/2019

09:30

finálové utkání

 

9° / 10° místo

D. Dvořiště

:

 

22.

26/05/2019

09:00

finálové utkání

 

7° / 8° místo

Loučovice

:

 

23.

26/05/2019

10:00

finálové utkání

 

5° / 6° místo

Vyšší Brod

:

 

24.

26/05/2019

10:45

finálové utkání

 

3° / 4° místo

Loučovice

:

 

25.

26/05/2019

11:45

finálové utkání

 

1° / 2° místo

D. Dvořiště

:

 
 

26/05/2019

12:45

sraz všech mužstev v Dolním Dvořišti na hřišti

 

13:15

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ TURNAJE!

ORGANIZAČNÍ VÝBOR 7. ROČNÍKU MEZINÁRODNÍHO FOTBALOVÉHO TURNAJE MAGIC CUP ŠUMAVA 2019

Funkce

Jméno a příjmení

E-mail

Mobil

Prezident turnaje

Josef Žižka

josef.zizka@email.cz,

604 541 520

Ředitelka turnaje

Helena Panská

mistostarosta.oudd@seznam.cz

722933907

Předseda OV

Augustin Panský

panskyaugustin@seznam.cz

606 416 694

1. zástupce předsedy OV

Zdeněk Zbytek

zdenek@zbytek.pro,

602 224 451

Zástupce předsedy OV

Marek Sedláček

sedlacek.mara@seznam.cz

606681657

Zástupce předsedy OV

Miloslav Hüttner

fc.vltava@seznam.cz

723 316 794

Zástupce předsedy OV

Josef Kovačík

majorpepa@seznam.cz

724 831 077

Tajemník turnaje

Karel Kolínský

karel.kolinsky@email.cz

732 688 319

Sportovní ředitel turnaje a lékař

Josef Žižka

josef.zizka@email.cz,

604 541 520

Zástupce sportovního ředitele turnaje

Ivan Novák

ivan9novak@seznam.cz

724 648 813

Člen sk. tech. ředitele

Radek Večerník

spartaRV1988@seznam.cz

733 289 517

Člen sk. tech. ředitele

Jiří Žák

zak.pava@tiscali.cz

777 726 201

Člen organizačního výboru

Jan Kubík

starosta@loucovice.info

724 763 450

Člen organizačního výboru

Milan Zálešák

starosta@vyssibrod.cz

724 190 333

Člen organizačního výboru

Kamil Jáša

Kamil.Jasa@seznam.cz

728 528 028

Člen organizačního výboru

Dan Selucký

dan@selucky.cz